manitou MT1440

Wyklejanie billboardów – ile można zarobić?

W czasach, w których reklama zewnętrzna jest jedną z tych form przekazu, który cieszy się największą skutecznością, zauważa się ogromne zapotrzebowanie na fachowców, którzy zajmują się wyklejaniem billboardów. Okazuje się zresztą, że jest to praca całkiem nieźle płatna.

Doświadczony spec, który zajmuje się wyklejaniem billboardów od dawna, przyklei plakat na średniej wielkości ekranie w 15 minut. Jeśli ma do tego niezbędne sprzęty, na przykład podnośnik manitou MT1440 albo manitou MRT2150 praca ta przebiegnie dodatkowo w pełnym bezpieczeństwie i komforcie. Pamiętajmy, że zadania tego rodzaju realizowane są przede wszystkim na wysokościach. Billboardy wiszą na tyle wysoko, że niemożliwe staje się przyklejenie reklamy przy pomocy tradycyjnej drabiny.

Jeśli więc fachowiec posiada niezbędny sprzęt – podpowiadamy, że taki można wynająć, na przykład genie SLA-10, to praca ta zajmie mu kilkanaście minut. Za każdy billboard zarobi zaś minimum 30 złotych. Sprawny pracownik jest w stanie wykleić dziennie około 20 plakatów średniej wielkości. Jeśli tylko takie zlecenia ma w każdy dzień roboczy, to łatwo wyliczyć, że jego miesięczne wynagrodzenie jest naprawdę wysokie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *