fryzjer meski mokotów

Siwizna jest modna

W każdym sezonie pojawiają się nowe trendy dotyczące fryzur. Jakie będą modne nadchodzącej jesieni? Okazuje się, że stawiamy na klasykę, a do lamusa odchodzą blondy i czernie. W tym sezonie hitem będzie kolor siwy. Dokładnie tak, panie mogą zrezygnować z farbowania swoich włosów i postawić na naturę, taka sama tendencja dotyczy mężczyzn.

Siwizna nie tylko dla kobiet

Co ciekawe, siwizna jest modna, bo naturalna, a my przecież coraz częściej stawiamy na ekologiczny styl życia. Z siwymi włosami ma teraz do czynienia nie tylko fryzjer męski. Mokotów czy każda inna dzielnica w stolicy potwierdza takie same standardy. Panowie nie mogą wstydzić się siwizny, bo teraz jest ona po prostu modna.

Jakie jeszcze tendencje są zauważalne, jeśli pod uwagę weźmiemy stylizacje fryzjerskie? O czym wspomina niejeden salon kosmetyczny? Mokotów, ale też inne części stolicy mówią jednogłośnie o modzie na farbowaniu włosów na kolor siwy. To rozjaśnianie włosów i wykorzystanie tonera, który nada fryzurze właśnie taką barwę i lśniące, szare refleksy.

Siwizna bez wizyty u fryzjera

Co ciekawe, blondynki mogą próbować samodzielnie stworzyć taki kolor na swojej głowie. Z powodzeniem mogą przecież zastosować ekologiczne płukanki do rozjaśniania włosów. Warto stosować je regularnie, by nie dopuścić do żółknięcia tonacji. Jesienią to świetny zabieg, bo promienie słońca nie są już zbyt silne, a to one wpływały na niekorzystny efekt brzydkiego, żółtego blondu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *