przedłużanie paznokci warszawa

Dłonie to nasza wizytówka

Paznokcie stanowią dzisiaj doskonały atrybut atrakcyjności zewnętrznej. Kobieta zadbana traktuje swoje dłonie jako świetną dekorację. Co więcej, ta, której paznokcie nie są idealnie spiłowane i pomalowane, traktowane są jako te zaniedbane i nieestetyczne. Warto też wiedzieć, że dzisiaj w naprawdę prosty sposób można wpływać na ich odpowiedni wygląd.

Niestety natura nie wszystkie panie obdarzyła mocną płytką paznokci. Te łamią się, rozdwajają, przez co nie mogą być długie. Na szczęście są na to skuteczne sposoby. Wystarczy w sieci wpisać hasło typu „paznokcie hybrydowe warszawa”, by znaleźć salon kosmetyczny, w którym realizuje się takie zabiegi. Postęp w dziedzinie kosmetologii sprawił, że można teraz przedłużać paznokcie nie tylko z doskonałym efektem pod względem estetycznym, ale również w pełnym bezpieczeństwie dla naturalnej płytki. O ile jeszcze do niedawna stosowano tzw. tipsy przyklejane inwazyjnym klejem, który wpływał destrukcyjnie na paznokcie, tak dzisiaj najczęściej wykorzystuje się specjalny akryl z szablonem bądź żel, które nie niszczą własnych paznokci.

Takie zabiegi nie kosztują też dużo. To wydatek rzędu 150 złotych i wystarcza na mniej więcej 3 tygodnie. Jeśli doda się do tego manicure hybrydowy, każda kobieta może cieszyć się idealnie długimi i pomalowanymi na wybrany kolor paznokciami. Warto też nadmienić, że najlepsze specjalistki od stylizacji paznokci mogą wyczarować na nich prawdziwe cuda. Modne są rozmaite wzorki i dekoracje. W okresie karnawału nie zapomina się o doklejaniu cyrkonii albo potraktowaniu przedłużonych paznokci lakierem z brokatem. Wszystko zależy oczywiście od gustu i preferencji klientek salonów kosmetycznych. Widać jednak wyraźnie, że w każdym sezonie zmieniają się trendy dotyczące dekoracji paznokci. W nadchodzącej wielkimi krokami wiośnie hitem będą paznokcie ombre oraz wszelkiego rodzaju pastele. Nieustannie ogromną popularnością cieszy się też zachowawczy manicure francuski oraz paznokcie czerwone, które pasują na każdą okazję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *