bliźniaki łomianki

Bliźniak czy czworak?

Mieszkania w bloku cieszą się coraz mniejszą popularnością. Wszystko dlatego, że Polacy wybierają nie tylko lokalizacje z dala od centrum miasta, ale chcą cieszyć się większą przestrzenią i bliskością terenów zielonych. Patrząc na kwestie finansowe, takie rozwiązanie także jest znacznie bardziej opłacalne.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się dzisiaj nie tylko nieruchomości wolnostojące, ale także szeregowce, czworaki oraz bliźniaki. Łomianki i inne podwarszawskie lokacje wykazują największą ich ilość. Deweloperzy stawiają teraz na takie inwestycje, bo te w pełni spełniają potrzeby potencjalnych nabywców, do tego koszty budowy są znacznie niższe.

Gdzie zamieszkać? Lepiej wybierać czworaki, bliźniak, a może nowe domy? Łomianki oferują wszystkie te typy budownictwa, ale najpopularniejsze pozostają jednak bliźniaki. Są tańsze niż dom, ale stają się doskonałą alternatywą. Duża przestrzeń, brak dużej ilości sąsiadów, do tego własny teren przydomowy, jednym słowem wszystko, co jest potrzebne do komfortowego funkcjonowania.

Co ciekawe, Polacy coraz chętniej skłaniają się ku nabywaniu czworaków. To nieruchomości, w których mieszkają najczęściej cztery rodziny – dwie na dole i dwie na górze. W tym przypadku komfort może nie jest tak duży, jak w przypadku bliźniaka czy domu, ale na pewno większy niż mieszkanie w blokowisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *